09 Eylül 2015

TTNET Alt Yapı Sorunu Varmış!

2 yılla yakın bir zamandır TTNET yalın internet kullanıyorum, evimi taşıdım nakil işlemi için Telekom'a gittim, yeni adresimde sözde alt yapı olmadı için hizmet veremediklerini söylediler, halbuki yeni taşındım yerde binanın her iki tarafında Telekom'un net cihazından bulunmakta kimse gelip bakmadı, kafalarından alt yapı yok, 5 6 ay bekle diyerek başından saldı, daha önceki adresimde binan altyapısı yoktu, 50 metreden kablo çekip bağladı. Halbuki yeni adreste cihaz binan girişinde yapmak gereken dışarıdan içeriye kablo çekmek olacak.

Murat 151 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2015

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Murat10 Eylül 2015

  TTNET Alt yapı sorunu 2 yılla yakın bir zamandır TTNET yalın ınternet kulanıyorum evimi taşıdım nakil işlemi için telekom'a gitim yeni adresimda sözde alt yapı olmadı için hizmet veremediklerini söylediler halbuki yeni taşındım yerde binanın her iki tarafında Telekom'un net cihazından bulunmakta kimse gelip bakmadı kafaları dan alt yapı yok 5 6 ay bekle diyerek başından saldı daha önceki adresimde binan altyapısı yoktu 50 metreden kablo çekip bağla di. Halbuki yeni adreste cihaz binan girişinde yapmak gereken dışarıdan içeriye ni kablo çekmek olucak

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Murat09 Eylül 2015

  2 yılla yakın bir zamandır TTNET yalın ınternet kulanıyorum evimi taşıdım nakil işlemi için telekom'a gitim yeni adresimda sözde alt yapı olmadı için hizmet veremediklerini söylediler halbuki yeni taşındım yerde binanın her iki tarafında Telekom'un net cihazından bulunmakta kimse gelip bakmadı kafaları dan alt yapı yok 5 6 ay bekle diyerek başından saldı daha önceki adresimde binan altyapısı yoktu 50 metreden kablo çekip bağla di. Halbuki yeni adreste cihaz binan girişinde yapmak gereken dışarıdan içeriye ni kablo çekmek olucak

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön