01 Mayıs 2013 #1773682

Ttnet Alt Yapı Sorunu!

TTnet'in internet sayfasından bölgemde fiber altyapı olduğunu görerek başvurmak üzere satış ofislerine gidiyorum ve bölgemde aslında fiber altyapının olmadığını öğreniyorum. İnternet sayfasında altyapının olduğu yazıyor dediğimde "bizdeki bilgi daha doğru" cevabını alıyorum !
Güler misin ağlar mısın ? Devran elbet dönecek Türk Telekom ! Bu kadar faiş fiyatlara sunduğun bu "kalitesiz" hizmetin sana geri dönüşü olacaktır.

Nazmi 73 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön