22 Nisan 2013

Ttnet Alt Yapı İle İlgili Yanlış Bilgi Verip Mağdur Ediyorlar!

Şuanki internetimin bağlı olduğu adreste, ben internetimi açtırmadan en az 15gün kadar önce yapılan altyapı çalışmasıyla birlikte, fiberinternete geçildiği apartmana reklam edildi. İnternet için başvuruya gittiğimde adresin henüz sisteme tanımlı olmadığı, eğer altyapı çalışması yapıldıysa çok yakın zamanda bu verilecek normal hat internetin otomatik olarak geçirileceği söylendi. İlerleyen zamanda faturamda azalma olmadığını görerek başvuru yaptım. İnternet hızımın fiber alt yapıdaki gibi hızlı olduğu için sözlerinde yanlışlık olmadığını, fakat sözleşmedeki faturamın azaltılamayacağını söylediler. O dönemde de fiberinternet fiyatları telefon hattından daha düşüktü, gereğini bildiriyorum.

Atakan 31 Okunma

Cevaplar

  • Atakan08 Mayıs 2013

    ilgililer telefonla beni aradı ve fiyatın düşmeyeceği başka kampanyalar önerebildi. bir başka arkadaşımla aynı taşeron firmaya beraber gittiğimde, yetkili bize aynı satış yöntemi (!) ile arkadaşımın adresinin henüz sisteme girilmediğini, zaten sistem altyapısı müsait hale gelince otomatik olarak fiber alt yapıya geçeceğini, şimdilik (yüksek ücrete tabi olan) kablo alt yapılı kampanyadan (!) başlatmamızı tavsiye etti. Arkadaşımda bana bu olaya şahitlik edeceğini söyledi. türk telekomun satış esnasında bir suçu kusuru yoktur, taşeron satış firmasını şikayet için delil ve evrakları toplamaktayım.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected]tmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön