01 Nisan 2013 #1717522

Ttnet Alt Yapı / Hız Sorunu!

İzmir/Urla merkezde oturuyorum.İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü'nde öğrenciyim.Evim okulumdan sadece 13 km uzaklıkta.Bölgede ve hatta Urla'nın farklı bölgelerinde lisans ve lisanüstü eğitim alan birçok öğrenci var.Ama malesef Türkiye'nin üç büyük şehrinden biri sayılan İzmir'in belki de en iyi teknik üniversitesinin dibinde internet hizmeti acınası halde.


Teknik servis bağlantım kopmasın diye internet hızımı 1mbps a sabitlemek zorunda kaldı.Evime gelen sinyalin kuvveti 512kbps.İnternet sinyali bağlı olduğum santral kutusuna bile telefon kablosuyla geliyor.Ama iş fatura tahsilatına geldiği zaman firmanız 8mbps a kadar olan tarife ücretini alıyor.Altyapı ? Yok. Düşük ücretli tarife ? O da yok.

Çağatay 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön