07 Ekim 2015

TTNET Alt Yapı Eksikliği!

İstoç bölgesinde bulunan iş yerimizi yeni iş yerimiz olan İstoç aktem Plaza'ya taşımış bulunmaktayız fakat TTNET 20 m sağımızdaki ofisimizde alt yapı olmasına rağmen bize alt yapı olmadığından dolayı hattımızı dondurabileceğimizi ya da iptal edebileceğimizi söylüyor 15 Katlı plaza'da alt yapı çalışması yapamayacak. Türkiye'nin köklü kuruluşu TTNET 15 katlı plazaya hizmet vermekten aciz kaç gündür uğraşıyoruz arayıp sadece söyledikleri alt yapımız yok çok yazık gerçekten acil geri dönüş bekliyorum.

Ahmet, 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Ekim 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ahmet,08 Ekim 2015

    Hala geri dönüş beklemekteyim.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön