01 Şubat 2014 #2269748

TTNET Alt Yapı Eksikliği

TTNET bir türlü internetin hızıyla sabit internet bağlantısını bir arada vermeyi sağlayamıyor. Sürekli internet kesiliyor yada internet hızım 1mbs nin altında oluyor. Net Hızından bahsedersek olursak güya 8 MegaBit / benim aldığım 500-600 kbs/s hızını geçemiyor geçince direkt net kesiliyor. HD video nedir henüz tanışabilmiş değilim bu net hızıyla.


#adsl sağlayıcıymla kurduğum irtibat vasıtasıyla evime kadar Türk Telekom çalışanları gelerek bir takım araştırmalarda bulundular ve söyledikleri tek şey dilekçe yazarak alt yapı hizmetinin bulunduğunuz alandaki hattın komple değiştirilmesini istemeleriydi.


Artık TTNET çağrı merkezindeki bütün personelin ismini öğrenecek kadar çok görüşme yaptım.

Mehmet 134 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet04 Şubat 2014

  TTNET teknik ekibi telefonla arayarak sorununuz giderilmiştir. Ancak bu kadar bundan daha fazla hızlı olamıyor bilgisi veriyor. Sorunumla ilgili herhangi bir gelişme gözlemleyemedim. Bu yoruma resim ekleme imkanım olsaydı TTNET in kendi sitesinde bulunan hız testi uygulamasında indirme hızı : 0,64 Yükleme Hızı: 0,14 olarak ölçüm yapıyor. Abartısız bu cevabı yazmak için şikayetimvar.com u 4 dk gibi bir sürede açabildim. Artık TTNET çağrı merkezini aramak istemiyorum yoruldum ve sıkıldım. PArasıyla aldığım hizmet sorun yaratmaktan başka bir işe yaramıyor. TTNET ekibini bu konuda duyarlı olmaya davet ediyorum. Hizmet yoksa taahütün iptalini yapmaları gerekiyor. İlla yasal yoldan birbirimizlemi uğraşmak gerekiyor.

 • Mehmet04 Şubat 2014

  TTNET teknik ekibi 03,02,2014 saat 14 civarında Sabit telefondan arayarak hanfendi en fazla bu kadar hız olarak ayarlanabiliyor. Başka türlü olmuyor şeklinde bilgi veriyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön