23 Mayıs 2013

Ttnet Alt Yapı Çalışması Nedeniyle 1 Haftadır İnternet Kesik!

Kağıthane , Seyrantepe Çalışkan sokakta bulunan ev ve işyerleri 1 haftadır Ttnet den internet hizmeti alamıyorlar ve mağdur durumdalar. Ttnet ve Telekom firmaları müşteri hizmetleri topu birbirlerine atıyorlar, sorunu çözmek için ciddi bir çaba göstermiyorlar.


Hizmet verilmeyen sürede internet faturalarını tahsil etmeyi bilecekler, aslında hizmet verilemeyen süreyi faturaya yansıtmamaları gerekir. Her iki firma da konuya ciddi ve ivedi bir şekilde yaklaşmıyor, 1 haftadır internetin kesik olması


Çok büyük sıkıntı,zarar ve mağduriyet yaratmıştır. Konuyu acil çözmek için gazetelerde yayınlanmasını mı bekliyorlar.Her iki şirkete de konuya acilen çözüm getirmek için çağrıda bulunuyorum.

Kenan 106 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön