07 Şubat 2014 #2282368

TTNET Alt Yapı Çalışması Fiyaskosu!

TTNET abonesiyim. İnternet'im İstanbul'un merkezinde tam 7 gündür kesik. Her aradığımda daha iyi hizmet vermek için altyapı çalışması tuhaflığı ile aynı lafları dinliyorum. İstanbul'un merkezinde altyapı çalışması bir hafta sürmemeli. Kaldı ki medeni ülkelerde bu tarz çalışmalar önceden müşterilere bildiriliyor, durumu kompanse etmek için müşteriye farklı opsiyonlar sunuluyor.


TTNET bilgilendirme yapmadığı gibi vermediği servisten İnternet ücretini almaya devam ediyor. Vatandaşın aksayan işi gücü umurunda değil. Zaten 7 gün tüm altyapıyı yıkıp tekrar baştan yapacak kadar uzun bir süre. TTNET'i umursamazlığı ve hizmetlerindeki tuhaflığı için kutluyorum.

Barış 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön