16 Mayıs 2013 #1801121

Ttnet Alo Ücretler Toplamı Ücreti!

2 ay evvel Ttnet fibernet bağlattım. İlk ay faturam normal tutarında geldi. 2. ay faturada Ttnet Alo Ücretler toplamı adı altında 15 TL istiyorlar. Ben zaten ev telefonu kullanmıyorum. İnterneti alırkende ev telefonu ücretsiz demişlerdi. Sorunumun acilen çözülmesini istiyorum.

Nardane 47 Okunma

Cevaplar

  • Nardane27 Haziran 2013

    bilgi vermekten acizler çalıştırdıkları personel benden daha az biliyor

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön