16 Ağustos 2014

TTNET Alo Paketi Aylık Paket Aşım Ücreti

TTNET Ev telefonunu akşam 7 sabah 7 bedava kampanyasıyla kullanmak dışında hiçbir şekilde kullanmamamıza rağmen 34 lira paket asim ücreti geldi. Her ay vergiler için 7 liraya anlaştığım paket, telefonu hiç kullanmamama rağmen nasıl oluyor da 34 lira gelebiliyor öğrenmek istiyorum ve bu sorunun derhal çözülmesini talep ediyorum.

Çağdaş 222 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön