25 Ocak 2014 #2256542

TTNET Alo Aylık Paket Ücreti!

Evde sınırsız internet kullanıyorum. Ev telefonunu hiç kullanmıyorum. Malum herkes de cep telefonu var. Ancak benim kasım , aralık ve ocak faturalarım da TTNET Alo Aylık Paket Ücreti adı altında ayda 38 tl gibi bir bedel geliyor.


Üç kerede TTNET müşteri hizmetlerine müracaat etmeme rağmen hiçbir sonuç alamadım. Kullanmadığım bir telefona para ödemek can sıkıcı oluyor. Ödememezlik yapamıyorum zaten otomatik ödeme talimatım var. Durumum ile acilen ilgilenip ödediğim bedellerin iade edilmesini talep ediyorum.

Ali 44 Okunma

Cevaplar

  • Ali10 Şubat 2014

    Aynı ücret yeni faturamda yine geldi.Herhangi bir değişiklik olmadı.Bu otuzsekiz türk lirası tahsil edilmeye devam ediliyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön