12 Nisan 2013 #1739547

Ttnet Alo "12 Ay Taahhüt Verirseniz 12 Ay Ücret Ödemeyeceksiniz" Dendi Her Ay Fatura Geliyor!

2012 Kasımda Fiber İnternet bağlantım yapıldı. Bununla birlikte TT ALO hizmeti de almaya başladım. TT ALO için 12 ay taahhüt verirsem 12 ay boyunca ücret ödemeyeceğim söylendi. Bunu kabul ederek taahhüt imzaladım. Ancak 5 aydır düzenli olarak faturama 12 TL TT ALO ücreti yansıtılıyor ve dalga geçer gibi 0,83 TL indirim gösteriliyor.


4 kere Müşteri Hizmetlerini aradım 3 kere konuyla ilgili kayıt açıldı ancak geri dönüş yapılacak denilmesine rağmen şikayetimin üstü kapatıldı. 4440375 numarasından 1 kere çağrı aldım. telefon 2 saniye bile çalmadan arama kapatıldı. Muhtemelen sadece aradık ulaşamadık demek için bir çağrı bırakıldı.


Ödediğim haksız ücretlerin geri iade edilmesini talep ediyorum.

Mustafa 40 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa03 Temmuz 2013

    2,5 ay önce arayıp. Haklı bulunduğum. Ödemiş olduğum ücretlerin bi sonraki faturamdan düşeceği söylendi. Bundan sonra da bu bedelin alınmayacağı iletildi. Ancak bu tarihten sonra gelen faturalardan ücret kesilmeye devam ettiği gibi faturadan da düşen bir bedel olmadı. Müşteri hizmetlerini en az 10 kere aradım. Sürekli bir oyalama durumu var. Tahahütümü bozdurup parası neyse ödeyip ve aboneliğimi sonlandıracağım..

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön