20 Mart 2013 #1695926

Ttnet Almadığımız Hizmete Para Ödeyeceğiz!

İzmir'de Bornova ilçesi Erzene mahallesinde yaşıyoruz.Merkez'deki Ttnetin de anlaşmalı olduğu bir fatura yatırma merkezine(-ki bu yer bornovanın merkezinde) TTnet 'imizin ocak ve şubat ayı dönemlerinin borcunu 3. ayın 7'sinde yatırdık.Ancak nasıl bir işse, Ttnet'in de anlaşmalı olduğu ve makbuzlarımızı yatırdığımız şube yanıltıcı çıktı.


Bizim yatırdığımız paraları Ttnet'e aktarmadığı için paramız yatırılmamış gözüküyor.Ttnet internetimizi kapattı.Bizse mağduruz. Kullanamadığımız internetin parasını yatıracağız bu mart ayında.Geçen ayların parasını yatırmamıza rağmen denetimsizlikten dolayı halkı mağdur ettiler. 100'lerce kişi mağdur en azından sorun hallolana kadar netimizi açık tutmalılar..

Mevlüt 118 Okunma

Cevaplar

 • Mevlüt27 Mart 2013

  444 0 375 NUMARASINDA HİÇ BİRŞEY YAPILMIYOR, AYRICA HİÇ DÜŞÜNMÜYOR MUSUNUZ BBU İNSANLA BU NUMARAYI NASIL ARAYACAKLAR GSM KAMPANYALARII BUNA MÜSAİT Mİ DEĞİL Mİ, ARADIK DİYELİM, 1 DAKİA KENDİ REKLAMLARINIZA GİDİYOR EN KISA GÖRÜŞMEM 5 DK SÜRDÜ BİR SÜRÜ PARAMI YİYORSUNUZ, GENE DE SORUNUMU HALLETMEDİNİZ, NÖBETÇİ EKİPLERİMİZ HAFTA SONU GELECEK DEDİNİZ GENE HALLETMEDİNİZ.

 • Mevlüt27 Mart 2013

  Mart ayında toplamda 1 hafta internet kullanmışlığımız yok, bunu da Kütüphaneye gelip de yazıyorum, buraya cevap yazsanız da sizin kalitesizliğinizden ötürü evimde haram ettiğim ödediğim paralara rağmen internetim açılmadı.İlk önce dolandırıldık sizin anlaşmalı olduğunuz fatura yatırma merkezi tarafından. ŞİMDİ DE DIŞARIDAKİ BAĞLANTI KUTUSUNU GELİP TAMİR ETMEDİNİZ,ELEMANINIZ GELDİ HALLEDEMEİ, ÖĞLEDEN SONRA GELECEĞİM DEDİ, 3 GÜN OLDU HALA NE GELEN VAR NE GİDEN.MÜSLÜMAN DA OLSANIZ KAFİR DE OLSANIZ, AHİRETTE BURNUNUZDAN FİTİL FİTİL GETİRECEĞİM ALDIĞINIZ PARAYI.HER GÜN BEDDUA VE LANET EDİYORUZ.TEKELCİ ZİHNİYETİN BU DERECEYE GELDİĞİ BİR TÜRKİYE DE YENİ BİR İNTERNET HİZMETİ VEREN ŞİRKET İSTİYORUZ.

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön