02 Nisan 2013 #1721186

Ttnet Almadığım Modemin Ücretini hala Ödüyorum!

2012 nin yaz aylarında Ttnet yani İnternet abonesi oldum. Fatura detaylarına baktığımda her ay olmak üzere 2. 18 TL modem ücreti tahsil edildiğini gördüm. Fakat ilginç olan yeni modem almamıştım. Abone olduğum aracı bayiye gittim. Bir kaç yeri aradılar bana dönmediler.


Sonra işi resmi yapalım dedim ve Hatay'daki Türk Telekom Merkezine yazılı olarak şikayet dilekçesi verdim. Eğer modem almadıysanız bayiden buna ilişkin bir belge vs isteyeceğiz ki almamışsanız bu şekilde bilinir dediler. Yine olmadı 444 0 375 den şikayet oluşturdum. Tam olarak yazdan bu yana 7-8 ay oldu hala bu problemi çözemediler. Savcılık soruşturması olsaydı çoktan mahkemesi sonuçlanır netice alınır idi.

Yahya 188 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön