02 Eylül 2013 #1988765

TTNET Almadığım Hizmetin Faturası Silinmiyor!

16.06.2013 tarihinde söz de aktif olan ancak sizin alt yapı probleminiz yüzünden Temmuz Ayının sonunda kullanmaya başlaya bildiğim Fibernet için Kocaeli bölge müdürlüğünden dahi arandığım için Haziran dönemine ait 32,75 TL 'lik faturayı ödemedim ama hala sistemde gözüküyor ve otomatik ödeme talimatı verdiğim için silinmesini istiyorum.


Sistemdeki bugüne kadar olan arıza ,şikayet ve iptal kayıtlarıma bakılmadan müşteri hizmetlerinden bana söylenen bir hata olmadığı şeklinde sanki alt yapı kablolarını ben bozdum. Faturam iptal edilmeyecek ise her şeyi iptal edin, artık lütfen kurtulmak istiyorum.

Elif 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön