26 Nisan 2013 #1765582

Ttnet Almadığım Hizmete Ücret İsteniyor!

Fiber altyapı hizmeti verdiklerini söylemelerine rağmen istoçta fiber altyapısı kullanmıyorlar
başvuruyu yaptım fakat 26 gün sonra ancak hizmet alabildim. Kullandığımız programlar fibere uygun olduğu için çalışmadı ve S***** başvuru yaptım ve aynı gün işlemim gerçekleşti fakat Ttnet benden kullanamadığım hizmetin ücretini istiyor. Modem ücretini veririm fakat benden devamını alamaz hakkı yok.

Rusn 34 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön