16 Nisan 2013 #1745799

Ttnet Almadığım Hizmete Karşılığında Bana Borç Yollamaları!

15 Nisan 2013 tarihli 70132** hesaba mart ayına ait 38,75 tl tutarında mailime yollanan mart 2013 dönemine ait borunuz var yazısını bugün mailime bakınca okudum. Şok içindeyim. Benim yıllardır TTNet ile ilgili ne bir sözleşmem var nede ev telefonum var.Ben yıllarıdır S*** ile çalışıyorum ve memnunum.


Durup dururken hayali olarak bana nasıl bir borç yüklersiniz. Bu şekilde hayali müşterileri oluşturarak adıma mail adresime borç yüklemenizi kabul edililir bulmuyorum. İvedi olarak bunun ne demek olduğunu yazmanızı ve insanları mail yolu ile borçlu göstermenizin sebebini öğrenmek istiyorum.Benim yıllardır sabit telefonum dahi yoktur.

Hakkı 49 Okunma

Cevaplar

 • Hakkı01 Haziran 2015

  Halen mail adresime mail gelmektedir. 2 sene oldu düzeltilmedi. Sağlık olsun artık.

 • Hakkı27 Aralık 2013

  Beni aradılar ve benden kimlik bilgilerimi istedirler. özel bilgilerimi veremezdim. İlgili kişiyi telefon ile arayıp mail adresinin yanlış olduğunu ve de teyidini istemeleri yeterli olacaktır. Beni arayıp benim bilgilerimi alamaları etik değil. Müşterilerini aramaları doğru olacaktır. Saygılar.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Hakkı20 Nisan 2013

  5 gün oldu henüz bilgi gelmedi. Mailime gelen fatura bilgileri ve adresi benimle alakası yoktur. Lütfen ilgili kişi ile irtibata geçip mail adresini doğrulamasını isteyiniz.

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön