01 Nisan 2013 #1718319

Ttnet Almadığım Hizmete Fatura Gönderiyorlar!

İlgilerin Adana da yapmış olduğu çalışmalardan dolayı 4 ay hiçbir şekilde internet hizmetinden yararlanamamış olmamıza rağmen ve yetkilileri defalarca aramamız hatta kılavuz şubemize bizzat başvuru yapmamıza rağmen, hiçbir şekilde ilgilenilmemiş ayrıca bahse konu dönem içinde faturalarımızı ödememiz talep edilmiş, faturaları ödeyip merkeze defalarca şikayet dilekçesi bıraktığımız halde faturaların birini dahi karşılamayacak komik bir rakam önerilmiştir.
Ayrıca müşteri mağdurken ilgilenmek aklına gelmeyen yetkiler yeni paket ve kampanyalar için bizi bilgilendirebiliyordu. Ama bundan sonra son söz yargının..

Bülent 39 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön