14 Ocak 2014

TTNET Almadığım Hizmete Fatura Gönderdi!

17.12.2013 tarihli şikayetimle ilgili olarak; Firma yetkilileri tarafıma durumun çözüldüğü, sözleşmemin hiçbir ödeme talep edilmeksizin iptalinin derhal sağlanacağını belirtti. Ancak 13.01.2014 tarihinde mesajla 259 TL tutarlı bir fatura tarafıma gönderildi. Müşteri hizmetlerini aradım itiraz kaydı oluşturdum. Gün içinde geri dönüş yapılacağı söylendi ancak geri bildirim alamadım. TTNET işlemlerinde ve verdiği bilgilerde tutarsızdır. Vermediği hizmeti önce kabul edip daha sonra da faturalandırarak haksız kazanç sağlamaktadır.

Gülşah 38 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Gülşah15 Ocak 2014

  Hizmetini almadığım ancak adıma düzenlenmiş fatura halen bulunmakta.Şikayetim üzerine geri dönüş bi neticeye ulaşmamıştır.

 • Gülşah15 Ocak 2014

  Tabi olmadiğim sözleşmeye ait işlem bedeli olan 58tl tarafimdan tahsil edilmek isteniyor.Firma da hizmet vermediğini kabul etmiştir ancak bu bedel şahsımdan tahsil edilmek üzere faturalandırılmıştır.

 • Gülşah14 Ocak 2014

  Site üzerinden' cevap verdik olsun 'diye taslak olarak kaydedilmiş iletiler göndermeyiniz lütfen!

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön