14 Şubat 2013

Ttnet Alınan Paraya Göre Hizmet Sıfır!

Sınırsız internet kullanmaktayım. Fakat her ay yok hızınızı düşürdük fazla kullandınız gibi uyarılardan bıktım. O zaman sınırsız İnternet diye insanları yanıltmayın. Sınırsız ise istediğim gibi internetimi kullanırım. İki dizi izliyorum neymiş efendim çok kullanmışım hızım düşecekmiş. Nasıl bir dünya nasıl bir mantık.


Bir sürü para veriyoruz hizmet herzamanki gibi sıfır. Çalışan bir insanım akşam 2 saat internete giriyorum nasıl çok kullanmışımda hızım düşmüş. Her ay bıktırdı artık sözleşme bitsin 2 ayım kaldı hemen yeni servis arayışı içine gireceğim. Hizmet sıfır ilgi yok sistem kötü daha ne diyim bu paraya bu hizmet çok kötü.

Sezgikarya 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön