16 Ağustos 2013

TTNET Alınan Fazla Para İade Edilmiyor!

TTNET 6 gb yalın internete üye oldum. İki ay boyunca sınırsıza üye yapmışlar. Benim isteğim dışında sınırsız parası ödedim. Daha sonra geri geçiş yaptım dilekçe ile kendi hatanız olmasına rağmen 44 TL olacak faturam 92 TL geldi. Geçiş farkı ben TTNET'in kendi yaptığı hatalardan dolayı verdiğim fazla paraların iade edilmesini istiyorum.


Bununla ilgili 1 ay evvel dilekçe verdim fakat yine aynı fatura geldi. Bana iade yapılmamış. Benim verdiğim fazla 100 TL ile zengin olacaksanız diyecek sözüm yok.

Gürhan 29 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön