13 Şubat 2013 #1627453

Ttnet Alınamayan İnternet Hizmeti!

Ağrı Doğubayazıt Çiftlik İlk okulu olarak 2012 haziran ayından bu yana internet hizmeti alamıyoruz. Eylül ayından bu yana onlarca defa çağrı merkezini arayarak sorunu bildirdik. Tüm bu çabalar sonunda arızanın okula gelen fiberoptik kablonun kopması sebebiyle olduğunu öğrendik.


2013 ocak ayı başında gerek çağrı merkezi gerekse de resmi yazı ile ttnet e başvuruda bulunduk. Tüm çabalarımıza rağmen hala internet hizmeti alamadığımız gibi konuyla ilgili bize herhangi bir dönüşte yapılmadı. Hizmet verilmediği halde fatura tahsilatı yapılmasına rağmen sorunun çözümüne ilişkin adım atılmamaktadır. Tüm resmi işlemleri internet üzerinden yürütülen okulumuz öğretmen ve öğrencileri mağdur olmaktadır.

Ömer 72 Okunma

Cevaplar

  • Ömer22 Şubat 2013

    Şikayet tarihinin üzerinden 9 gün geçmesine rağmen hala sorunumuzun çözümüne yönelik bir işlem yapılmadı. TTNET sorunların mail göndererek çözülemeyeceğinin farkına varmalı artık..

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön