22 Ocak 2015

TTNET Alamadığımız Hizmet Daha Fazla Parayla Satıyorlar

TTNET 8 Mbps netlimitsiz yalın İnternet paketini kullandık. Taahhüt bittikten sonra bizi arayıp tekrar taahhüt yaptılar ancak 8 Mbps hizmetinin bittiğini ultranet limitsiz 16 Mbps kampanyasına katılmak zorunda olduğumuzu bu yüzden daha fazla para vermemiz gerektiği söylendi.


2 yıl taahhüt ücreti aylık 59 lira onaylıyor musunuz diye onay alındı ve özellikle sorduk aylık 59 lira ödeyeceksiniz dendi ama 70 TL fatura geldi. Biz kabul ettiğimizden beri İnternet hizmeti alamıyoruz çünkü yaşadığımız Van Özalp ilçesinde TTNET kendi çalışanı bize burada İnternet'in 5 Mbps bile çıkmadığını alt yapı kaldırmadığını söyledi. 1.5 aydır bizim bu sorunumuza çözüm bulunamıyor. Şikayet kayıtlarımız ciddiye alınmıyor.

Ferhat 66 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön