27 Mart 2013 #1709348

Ttnet Alamadığım Hizmetin Faturasını Ödüyorum!

Şubat - Mart aylarında Türk Telekom'dan kaynaklı problem nedeniyle bağlantı alamadım. İlk gün ttnet'i arayıp problemi belirttim ve arıza kaydı alındı. Geri dönüş alamayınca tekrar aradım ve tekrar arıza kaydı alındı. Yaklaşık 15 gün boyunca her gün aradım ve çoğu defa yeni arıza kaydı alındı.


İlk olarak bana ''Fiber kablonuz kopmuş'' denildi. Onarımını bekledim ve sonuç alamayınca tekrar aradım. Sonra bana ''Alt yapınız fiber net'i kaldırmıyor'' denildi. (Oysa aylarca fiber net'i sorunsuz kullanıyordum) Yaklaşık 20 gün (en az) bağlantı alamadım ve alamadığım hizmetin bedelinin faturamdan düşülmesini istedim. Ancak bana ''Bu işlemin yapılmasını gerektirecek bir durum yok'' denildi. Mağdurum.

Ufuk 70 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk30 Mart 2013

    Günlerdir bilgilendirme yapılmadı

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön