03 Şubat 2014 #2271590

TTNET Alacağımın İade Edilmedi!

TTNET Amasya merkez yetkilisine İnternet kota artırımı yaptırmak için ek ücret alınıp alınmadığını sordum. Alınmıyor deyince kota artırımı talebinde bulundum. Tesadüfen banka ekstresine baktığımda TTNET ''tek taraflı sözleşmeyi fesh'' den benden 157 tl ceza almış.


Yetkililere ilettiğimde yanlışlık var ama bu parayı alamazsınız dedi. Amasya tüketici haklarına 15.02.2012 tarih 1351 sayılı yazıları ile benim haklı olduğumu, paranın iadesi için kuruma yazı yazıldığını dair elimdeki karar belgesini Telekom müdürlüğüne verdim. Paramın iade kısmının 114 tl olduğunu en kısa sürede ödeneceğini defalarca söyledikleri halde ve üst makamlara defalarca yazıldığı halde bu güne kadar ödenmedi.

İsmet 58 Okunma

Cevaplar

  • İsmet07 Şubat 2014

    HİÇ BİR ÇÖZÜM ÜRETMEYEN, İKİ YILDIR 157 TL PARAYI HAKSIZ KESİP ÖDEMEYEN,SORUMLULUK DUYGUSU OLMAYAN BİR ŞİRKETE NE YORUMU YAPACAĞIM.GÜÇLÜNÜN HAKLI OLDUĞU MESAJI VERİLİYOR.ŞİKAYETVAR SİTE YÖNETİCİLERİNE CESARETLERİNDEN DOLAYI TEBRİK EDİYORUM.EN AZINDAN HAKLININ SESİNİ DUYURABİLME CESARETİ VAR.ADALET BAKANLIĞI ADALETİ DIŞINDA NİYE ARATTIRIYOR ANLAMIYORUM.EN AZINDAN ŞİKAYET VAR SİTESİ KADAR VATANDAŞA YARDIMCI OLSA BELKİ YAPTIRIM GÜCÜMÜZ OLUR.TÜKETİCİ HAKLARININ KARARINI İCRA DAİRESİNE VERİYORUM,HUKUK DANIŞMANI OLMADAN DOSYA TAKİP ETME HAKKINIZ YOK DİYOR.100 TL LİK ALACAK İÇİN 200 TL VERİP AVUKAT TUTMAK GEREKİYORMUŞ.İKİNCİ DEFA SOYGUN.HİÇ BİR ÜCRET ALMADAN ŞİKAYETVAR SİTESİ HAKLARIMIZI DUYURMADA YARDIMCI OLDUĞU İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön