18 Haziran 2013

TTNET Alacağım 42 TL Harcadığım 65 TL!

Nisan 2013 ortasında TTNET'ten farklı bir internet hizmetine geçiş yaptım fakat nisan 2013 dönemine TTNET hizmet bedelini tamamını fatura etti ve ödedim. Daha sonra 20/5/2013 tarihinde ekteki yazıyı gönderiyor TTNET ve iade faturasını düzenleyip herhangi bir TTNET ofisinden paranızı alabilirsiniz diyor yazısında.

Bakırköy'deki 2 ofisine de gittik ödeme yapmıyorlar, en az 2 3 defa da Ataköy 9. kısımdaki merkez ofisine gittik orada bizde herhangi bir bilgi gözükmüyor diyorlar, ekteki yazıyı gönderen TTNET ben bu işten hiçbir şey anlamadım, zaten ev ve iş yerimin bütün internet erişimlerini geçiş yaptım Smile Adsl'e yakında telefon hatlarımı da kapatacağım. Alacağım 42 TL harcadığım 65 TL.

Yüksel 58 Okunma

Cevaplar

  • Yüksel27 Haziran 2013

    ttnetten sadece mecbur olduğu için smile adsl telefon hattını kullanıyorum,yakında onu da kapatacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön