24 Ağustos 2013 #1975231

TTNET Aktif Konuma Getirilemeyen Kullanıcı Hesabı!

Evime güvenlik sistemi kurabilmem için sabit İP numaram olması gerekmekte. 23.08.2013 tarihinde online müşteri hizmetlerine talebimi ilettim.(152282423). Kesintisiz internet ve Tivibu erişimi alıyor olmama rağmen hattımın "bekleme" konumunda olduğu belirtildi.Öncelikle bu işlemin TTNET yetkililerince sonlandırılması gerekmekteymiş. Kendilerine talebimin ivedi olduğunu ısrarla belirtmiş ve 24 saat beklemiş olmama karşın TTNET tarafından hattım "aktif" hale getirilmedi.Sayısız kere online olarak sorunumu değişik bölümlerdeki temsilcilere ilettim.Standart mesajlarla "şikayetimin incelendiği ve çalışmaların devam ettiği" bildirilmekte."Soruşturma" acaba ne zaman sonuçlanacak?

Taşkin 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön