28 Ağustos 2013 #1980475

TTNET Aktif Bir Başvuru Var Hatası 20 Gündür Düzeltilmedi!

TTNET'ten, D-Smart Net'e geçiş yaparken aktivasyon işlemim yine Türk Telekom çalışanları tarafından yapıldığı için tarafınızda hattıma ait aktif bir başvuru var ( logld47256147 ) hatası gönderiyorlar.


Yaklaşık 20 gündür sürekli olarak bu hatayı gönderip herhangi bir düzeltmede bulunulmadı. Türk Telekom müdürlüğü ile görüştüğümde herhangi bir başvuru olmadığını bildirdiler. Bu hata kodunun neye ait olduğunu bulup düzeltmelerini istiyorum. Aksi takdirde hattım başka bir internet sağlayıcısı tarafından aktif hale getirilmeyecek. Giderek bu hatanın bilinçli olarak yaratıldığı kanısına varmaya başladım. Saygılarımla...

Cihad 80 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön