02 Eylül 2013 #1988084

TTNET Airties Wireless Modem Satıldı Ancak Yan Odadan Dahi Çekmiyor!

Wireless modem satıldı. 80 m2 evde sadece 1 odadan bağlanabiliyorum. Müşteri Hizmetlerinde onlarca şikayet oluşturdum. Yetkililer gelip baktı. TTNET teknik bölümden biri ile gidip görüştüm modemi test ettik. Bana hak veriyorlar ve 'arkanızdayız' diyorlar. Satılan wireless modem kablolu modemden farksız.


TTNET' in eskiden sattıkları sokağın girişinden bile çeken modellerine ne oldu? Benim o modemi alan üyeden farkım ne? Çözüm istiyorum. Bu haksız kazançtır. Ya güçlü anteni olan bir modem versinler, ya da modemleri için aldıkları parayı iade etsinler. Bağlantı problemler nedeniyle borsada kaybettiğim paraları ve 2 ayrı 3g üyelik ücretlerimi talep etmediğime dua etsinler.

Sevgi 169 Okunma

Cevaplar

  • Sevgi30 Ağustos 2014

    Kurtulduğuma dua ettiğim yegane firmalardan biri

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön