04 Temmuz 2013
Yorum Yap
#1883324

TTNET Ağ Alt Yapısı Kabloları Koptu Ve İlgilenilmedi!

Gaziantep Şahinbey Karataş Mh. Yeşilkent mezarlık yolu üzerindeki şantiyemize bundan 1,5 sene önce internet bağlanması için müracaatta bulunduk. Fakat Türk Telekom'un bahsi geçen yerde alt yapısı olmadığından dolayı alt yapı masraflarını ödememiz halinde kabloların çekilebileceğini dile getirmişlerdir.


Yaklaşık 2500 TL para ödenerek internet hizmeti almaya başladık. Belirtilen adreste Toki çalışması nedeniyle alt yapı kabloları kopmuştur. 27.06.2013 tarihinden bu yana internet erişimimiz olmadığından iş süreçlerimiz durmuştur.


Şahinbey Türk Telekom'a defalarca konu ile ilgili durumu anlatıp arızanın giderilmesini talep etsek de sonuç alınamamıştır. Mağduriyetimizin giderilmesini talep ediyorum

Sinan 164 Okunma

Cevaplar

  • Sinan08 Temmuz 2013

    Şikayetim ile ilgili halen somut bir çalışma yapılmamış olması ttnet e olan güvenimi sarsmıştır. İmkanım olduğu sürece ttnet kullanmayı düşünmüyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları