23 Şubat 2013

Ttnet Adsl Sabitlenmiyor Bağlantım Sürekli Kopuyor!

1 hafta önce 444 0 375 i arayıp arıza kaydı bildirmiştik, gelip ilgilendiler ama yine aynı sorun adsl sabitlemiyor ve sürekli internet kopuyor. Bu arızalar giderilmezse bununla ilgilenilmezse gerekli kurumlara ve insan haklarına sözleşmemizin fes edilmesini istemek için müracaatta bulunmak zorunda kalacağız. Düzgün bir şekilde kullanamadığımız şeyden sizler olsanız memnun olur musunuz? İlginizi acelece bekliyoruz.

Adem 75 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön