18 Şubat 2013 #1639868

Ttnet Adsl Port Hatasıyla İlgilenmiyor!

1 hafta önce Ttnet standtların da yapmış olduğu reklam kampanyalar üzerine adsl için başvuru yapıldı, Ancak 1 haftadır Adsl port arızası hatasıyla 1 haftadır müşteri hizmetlerinin sorunu çözmesini yada tarafımıza bilgi verilmesini bekliyoruz.


Ancak müşteri hizmetlerini aradığınızda hani 7 24 hizmet diyor ya hepsi sözde hafta sonu diye bakamıyoruz diyorlar arıza kaydı oluşturduk diyorlar hepsi aynı bahaneler. lütfen konu ile ivedi ilgilenilmesi konusunda bilgilerinize arz ederim.

Bekir 21 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön