22 Mayıs 2014

TTNET ADSL Nakil İşlemi Gerçekleşmedi

20.04.2014 tarihinde nakil işlemini Türk Telekom şubelerinde yapmak için başvurmak istediğimde sistem henüz açılamadığı bilgi verilmiş öyleden sonra gelmem bildirilmiş tekrar gittiğimde işleme alındığını bildirilmesine karşın müşteri hizmetleri aradığımda nakil henüz beklediğini onaylanamadığı ve sistem gözükmediğini bildirmişlerdir.


3 Gün geçmiş olmasına karış müşteri hizmetlerini arayıp bilgi almak istediğimde bana net bir bilgi veremedikleri gibi bu zaman zarfında ya internetimi iptal etmelerini yada dondurmalarını talep etmeme karşın bunu yapamayacaklarını bildiriyorlar bu adsl ne zaman nakil yapılacağını bilgisini verilmediği gibi 2-15 gün gibi uçuk açık net bir bilgi verilmiyor.

Fatih 127 Okunma

Cevaplar

 • Fatih26 Mayıs 2014

  Malesef bir hafta bu kadar yaziyi yazana kadar bana döncekleri cevapi 1 hafta üstüne veriyorlar tasındığım noktada yalin internet sağlayacak alt yapısı yokmus ttnet peki neden beni 1ahfta boyunda beklediyorusunuz ...... neden ilk gün bu sorum cevaplanmiyor MAHDURİYEDİM nasil giderilcek... ???????????

 • Fatih26 Mayıs 2014

  Konu hkk hala net bir dönüş ve bilgi alamiyorum 1 hafta gecmesine karşın bilgi alamıyorum ADSL hattımi kapatmak istiyorum...

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Mayıs 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Fatih23 Mayıs 2014

  Malesef net bir bilgi verilmediği gibi yine yani acıklamalara tekrarlanıyor olması tuhaf ben yaptığım nakil işlemi iptal edilmiş görünüyor "sisteme yansımamış, Sistem şuanda acik değil" neden hala net bir bilgi verilemiyor?

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön