18 Şubat 2013 #1640316

Ttnet Adsl Modem Bağlantım Dondurulma İşlemi Yapılmıyor!

Adsl bağlantımı 23 temmuz 2012 tarihinde indirimli olarak 1 yıl taahhüt vererek yaptırdım.
Çocuğumun eğitim durumundan dolayı hattımı dondurmak istedim. Ama taahhüt verdiğim için dondurma işlemimi yapmadılar. Ben abonelikten ayrılmıyorum sadece dondurma işlemi yapmak istedim.


Müşterilerin böyle mecbur tutulurcasına hiç işlem yapılamayıp sürekli ödeme yapmaya maruz bırakılması iş etiğine ve ahlaka uygun değildir. Ttnet ve Türk telekomu bu yüzden kınıyorum ve böyle zorunlulukların kaldırılmasını istiyorum. Saygılarımla.....

İlhan 33 Okunma

Cevaplar

  • İlhan15 Temmuz 2013

    hizmetlerinden hiç memnun kalmadım.aboneleri bağlayıcı sözleşmeler olmamalı.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön