20 Eylül 2013

TTNET Adsl Kurumulu Olmadan Fatura Gönderdi!

16.09.2013 tarihinde TTNET bayisi olan İzmir Karşıyaka daki Cumhuriyet iletişimden 3'lü avantaj kampanyasına başvuru yaptım. Bayide çalışanlar yasal olarak 3 gün içerisinde adsl bağlantımın yapılacağını söyledi. Dediği gibi de oldu 2 gün sonra geldiler hattı çektiler ve birazdan internetiniz gelecek dediler.


Ancak TTNET ile mümkün mü.Teknik ekip gittikten sonra cep telefonuma ADSL'nin aktif hale geldiği ve internete girebileceğim yazıyordu. Modemi aldım ancak port hatası ile karşılaştım ve internete erişemiyordum. Bir gün geçmesine rağmen hala internetim açılmamıştı. Ancak sözleşmede hizmetin başlamasıyla fatura işleyeceği yazmasına rağmen TTNET benden kullanmadığım iki günün parasını alacak.

Tahsin 65 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön