13 Şubat 2015

TTNET ADSL Işığım Yanmıyor

Yaklaşık 5 yıldır TTNET kullanıcısıyım. 15 gün önce ADSL ışığının modemde yanmamasından dolayı internet hizmeti alamadım. Yeni bir modem aldım. Buna rağmen gene ADSL Işığım yanmıyor. Defalarca aramama ve arıza kaydı açmama rağmen ilgilenen kimse yok. Ayrıca müşteri hizmetleri elemanlarının çok bilmiş gibi hatayı tesisata yüklemeleri çabası.


İnsan bir elemanını yollar santralinden benim priz çıkış noktama kadar kontrol ettirir ona göre çözüm tarafı belirlenir. Nerede? Anca mesaj atıp faturanız şu kadar demeyi bilirler. Kullanamadığım internet parasını almaya aslan kesileceksin TTNET. Hizmet vermeye gelince ortalıkta yoksunuz.

Mehmet 1.182 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön