20 Ocak 2014 #2243533

TTNET ADSL Hızından Şikayetçiyim

16MB limitsiz internet paketine üyeyim. Son birkaç gündür hızın düştüğünü farkettim. 2 farklı gün ölçtüğümde 6-7MB küsür çıktı. 72TL ödüyorum. Verdiğim ücretin karşılığını almak istiyorum. En kısa sürede temas kurulmasını bekliyorum.

Sinan 56 Okunma

Cevaplar

  • Sinan22 Ocak 2014

    ttnet aradı yönlendirmeyi yaptıklarını bildirdi. Takiben teknisyen geldi. 6-7MB olan hız 9-10MB aralığında oldu. Daha önce aynı modem ile 11-12MB aralığını görüyordum. Teknisyen modem kaynaklı diyerek ttnet kaynaklı olmadığını ifade etmek istedi anlaşılan. Bu arada evde o an yoktum bu nedenle ayrıntılı bilgi edinemedim. 10TL arıza bildirimi ücretinde bahsetmiş faturaya yansıtılacak şeklinde. ttnet lütfen açıklayabilir mi: Arıza benden kaynaklı mı ki (6-7MB sağlayan ttnet iken ve bu hız problemini bildiren ben müşteri iken) benden arıza bildirim talep ediyorsunuz. 1TL ve hatta 1kuruş dahi olsa bu soruyu yine sormak isterdim. Cevabınızı bekliyorum. Mümkünse buradan herkesin görebileceği şekilde ifade ediniz.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Sinan Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön