21 Eylül 2013 #2022704

TTNET ADSL Hızı Çok Düşük!

Gaziantep-Nizip ilçesi Fatih Sultan Mahallesinde ikamet ediyorum. İnternet hizmetini satın aldığım şirketin müşteri hizmetleri ile defalarca görüşmeme, ilgili teknik biriminin kontrollerine rağmen bir türlü çözülemeyen bağlantı yavaşlaması sorunum var.


İnternet ortamında gözlemlediğim kadarıyla bu veri sağlayıcısı şirket ile ilgili benzer konularda on binlerce şikayet mevcut. Nizip'te ki şube yetkilileri bölgedeki veri hatlarının yenilenmesi gerektiği konusunda hem fikirler, fakat şu ana kadar üretebildikleri bir çözüm mevcut değil. Benden bu kalitesiz hizmetin karşılığı aldıkları ücreti geri verecekler mi? TTNET'i Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu'na şikayet edeceğim.
Cep:0533 63******

Mehmet 65 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet23 Eylül 2013

  "Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır." İlgili şirketin ilgisiz müşteri temsilcisi ile görüştüm. Bana telefon hatlarından sorumlu yerel birimle görüşmemi söylüyorlar, telefon hattımda bir sorun yok, bunu ben değil daha önce gelen telekom teknik servisi söylüyor. Resmen ipe un seriyorsunuz.. Ttnet şirketi ağ alt yapısının bakım ve onarımını yürüten Türk Telekom şirketinin iştirakçisi değil mi? Her ay sağlanan bakır kablolama hizmetinin ücretini çatır çatır alıyorken, benim de bu hattın yenisi ile değişimini istemek en doğal hakkım.. Hattı değiştirmeye mecbursunuz. Eğer ben bu işi yapmam diyorsanız sizi bu iş ile ilgilenen bütün resmi kurumlara şikayet edeceğim. Parasını aldığınız hizmetin karşılığını vermeye mecbursunuz..!

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Mehmet21 Eylül 2013

  Ttnet'in Facebook sayfasından ilgili şikayetimi dile getirdiğim için beni sayfadan engellemenizin izahını yapabilecek misiniz? Demekki müşterilerin bağlantı genişliğinde kısıtlamaya gittiğiniz doğru. Çünkü sayfada çeşitli şikayetlerde bulunan takipçilerin söylediklerinin aynısını dile getirdim, herkesten farklı olarak söylediğim şeyde buydu. yarası olan gocunur demişler...

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön