25 Mart 2013 #1703742

Ttnet ADSL Hız Problemi Yaşıyorum!

Net Limitsiz (8Mbps) paketini kullanmaktayım fakat Ocak 2013'ün son haftasından itibaren hız sorunu yaşamaktayım.


AKK'yı aşmadığım halde 2 aydan fazla süredir 1 Mbps'den düşük bir hız ile internete bağlanmaya çalışıyorum, hatta tabiri caizse can çekişiyorum.


Lütfen ama lütfen müşteri hizmetlerinin dalga geçercesine yaptığı gibi "Alt yapınız desteklemiyor olabilir." gibi komik bir neden sunmayın, daha önceden destekleyen alt yapı 2013 itibariyle mi desteklemeyecek? Aynı sorun için birden fazla arıza ve sayısız arama kaydım bulunuyor. Kayıtları dinlerseniz temsilcilerinizin verdiği cevaplara sizlerde gülersiniz.


Sorunun en kısa sürede çözümlenmesini ve tarafıma bilgi verilmesini rica ediyorum.

Alkan 428 Okunma

Cevaplar

 • Alkan26 Mart 2013

  "Sayın müşterimiz, TTNET A.Ş. olarak hizmetlerimizi her alanda daha iyi seviyelere getirmek için çalışmalarımız devam etmektedir. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş" --------------------------- Şablon halinde kullandığınız ve tüm müşterilerinize kelimesini bırakın virgülünü dahi değiştirmeden yolladığınız bu mail için teşekkür mü etsem yoksa sitem mi etsem inanın bilemedim. Benim 2 aylık mağduriyetim süresinde 444 0 375 numaralı çağrı merkezin ile yapmış olduğum görüşmeleri dinlediniz mi? Dinlediyseniz müşteri temsilcilerinizin dalga geçer gibi çözümler sunduklarına, çocuk kandırır gibi insanları kandırmaya çalıştıklarına şahit oldunuz mu? Müşteri mağdur ediliyor ama bir özür bile dilenmiyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Alkan25 Mart 2013

  Şikayetimi yazdıktan sonra müşteri hizmetlerini aradım ve gergin bir görüşme sonrasında aktarılan ilgili birim tarafından sorunum çözüldü. Yalnız şunu belirtmek istiyorum; müşteri temsilcileriniz, sert konuşulmadığı sürece sorunu çözmeye odaklı işlem yapmaktan kaçınıyorlar. Sorunun çözülebilmesi için her telefon edişimizde "ADSL aboneliğimi iptal ettireceğim." veya "Tüketici Hakları Mahkemesi'ne başvuracağım." mı demek gerekiyor? Lütfen bu konuda gerekli hassasiyeti göstermenizi rica ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön