24 Ağustos 2013 #1973663

TTNET Adsl Hattım Hala Açılamadı Hizmet Alamıyorum!

Başvurmuş olduğum TTNET Adsl aboneliği Türk Telekom'un gelen taşeron elemanı tarafından bağlantısı yapılmış olup daha sonra bu hattın çalışmadığı söylenmiştir. Defalarca Türk Telekom ve Adsl hizmetlerini aramama rağmen 03.08.2013 tarihinde açılacağı söylenen Adsl hattımın 23.08.13 tarihi olmasına rağmen hala kullanamamaktayım.


Her aradığımda ilgilendiklerini söylediler fakat hala bir sonuca ulaşmış değiliz. Hangi müşteri hizmetleri yetkilileri ile görüşsem hep aynı şeyleri söylemektedirler fakat bir sonuç alamadım.


Benim bina hattımın bozuk olduğunu söylediler ayrı hat çektim değişen hiçbir şey yok şu an porta benim binama giden. Kablo bile dışarıda yarın ilk işim alemdar şubesine şikayet dilekçesi yazmak.

Uğur 50 Okunma

Cevaplar

  • Uğur02 Eylül 2013

    Merhabalar yukarıda yazmış olduğunuz her şeyi zaten yaptım yine beni müşteri hizmetleri aradı yine 20 sefer cevapladığım soruları tekrar cevapladım ben şimdi size küçük bir örnek vereyim elektrikli süpürgenin fişini takmadan nasıl süpürge çalışmazsa benim hattımı porta bağlamadan benim hattım çalışmaz anlatabildimmi ben diyorum porta kablo takılı değil sizinkilerdiyor modiminiz açıkmı pes kardeşim ya ne yapayım hattımı iptalmi edeyim bunumu önerirsiniz..

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön