01 Şubat 2014 #2269027

TTNET ADSL Bağlantısının Yapılmaması

20 ocak 2014 tarihinde adres değişikliği nedeniyle telefon ve adsl bağlantımı yeni adrese naklettirdim. Ancak telefon bağlantımın yapılmış olmasına karşın adsl bağlantım o tarihten beri yapılmadı. 4440375 numaralı servisi her gün aramama rağmen tarafıma dönüş yapılmadı, sorunum ve çözümü hakkında uygun şekilde bilgilendirilmedim.


Yalnızca kaydımın alındığı beklemem gerektiği söylendi. 27 ocak 2014 tarihli arıza kaydıma dönüş yapılmadı. Şikayet başvuruma geri dönüş yapılmadı. Problemim hala devam etmektedir.

Çiçek 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Çiçek01 Şubat 2014

    En kısa zaman diyorsunuz ; ancak 17sinde nakil istegimi belirttim , 20 ocak 'ta telefon naklim gerçekleşti, o zamandan beri bekliyorum. Üstelik belirttiğiniz yasal süre doldu ve şikayetnizle ilgileniliyor dısında herhangi bir geri bildirim alamadım. En kısa zaman derken ne kadar bir zamandan bahsettiğinizi belirtirseniz memnun olacağım!

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön