23 Aralık 2014

TTNET ADSL Bağlantısı Yok

17 Aralık 2014 tarihinde bölgesel olarak internet kesilmiş. 18 Aralık günü bölgede internet verilmiş fakat benim internetim daha düzelmedi. Müşteri hizmetlerine sayısız arıza kaydı bıraktık. Sonuç yok. Tekrar aradığımızda kontroller yapıldığını arızanın iç tesisat veya kutuda olduğu ifade ediliyor. Bunu kasıtlı yaptıklarını daha önceden anlamıştık böyle yaparak fatura iptalini istediğimizde arızanın müşteriden kaynaklandığını savunarak fatura iptalini ortadan kaldırıyorlar.


Adrese gelerek kontrol yapmıyorlar ve yaptık diyerek müşteriyi oyalıyorlar. Tesisatı komple kontrollerini yaptım tesisat ve kutuda arıza yok. Ankesöre sinyal gelmiyor ve bu arıza bizden kaynaklanmıyor.

Turgay 118 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön