17 Mart 2014

TTNET ADSL Bağlantı Problemi

6 gündür internete hiç bağlanamıyorum. 4440375 no'lu müşteri hizmetlerini defalarca aramamıza rağmen "ekiplerin konu üzerinde çalıştıklarını" belirtiyorlar. Fakat bugüne kadar sorunumuz çözülebilmiş değil. İş yerimizde internet kullanamadığımız için yasal sorumluluklarımızı da yerine getiremiyoruz. Bu kadar vurdumduymazlık olamaz.

Cem 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön