08 Temmuz 2014

TTNET ADSL Bağlanırken Telefonum Kesildi!

Telefon hattındaki ADSL hizmetini iptal ettirip Yalın İnternet için başvurdum . ADSL'i bağlamaya geldiklerinde telefonum kesildi. TTNET'i aradığımda net bir cevap alamıyorum.

Yalın interneti satarken teknik bir sıkıntı yok aynı evde hem telefon hattı hem de yalın internet kullanabilirsiniz demişlerdi şu an yeterli hat varsa kullanabilirsiniz falan gibi üstü kapalı cümleler kuruluyor ve arıza kaydı bile alınmıyor.

Derya 80 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Derya09 Temmuz 2014

    Şikayetimle ilgili henüz geri dönüş olmadı.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön