19 Temmuz 2013

TTNET Adres Değişikliği Sonrası İnternetim Taşınamadı!

5 Temmuz itibariyle internetimi taşıtma talebinde bulundum. Müşteri hizmetleri tarafından 3 gün içerisinde telefon taşınır ardından 2 gün içerisinde internet taşınır denildi. 2 gün sonra telefon için geldiler fakat bugün 14. gün ve hala internet servisini alamamaktayım. 3 defa TTNET'i aradım ve bu konu hakkında teknik destek için 2 defa akış açıldı. Bana dönen olmadı hala ilgileniyoruz diyorlar. Bugün de bu problem çözülmezse Tüketici Hakları'na şikayette bulunacağım.

Deniz 117 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Deniz19 Temmuz 2013

    En kısa süre geçti ama hala dönen yok bir sinyal nasıl olur da 8-9 gün boyunca verilemez. Teknik ekipten birisi beni arasın lütfen artık belki benden kaynaklı bir problem var

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön