08 Şubat 2014 #2283200

TTNET Adres Değişikliği

1887494519 adsl hizmet numarası sahibiyim. Eski adresimden yeni adresime geçmeden evvel Adsl hizmetlerimi yeni adresimde almak istediğimle ilgili adres değişikliğini Türk Telekom Kartal merkez biriminden yaptığım yazılı beyanla bildirdim. Ama adres değişikliği ve bu değişiklikle ilgili işlemler SİZDEN kaynaklanan teknik sebeplerle 20 gün sonra ancak yerine getirilebildi(teknik problemle ilgili bilgi TTNET müşteri hizmetlerinde gerekli ses kayıtlarında mevcuttur).


Sonuçta bu sürede alamadığım hizmet bedelinin faturalarıma yansımaması gerekirken, faturalarımda herhangi bir düşüm olmadı. Müşteriniz olarak bu süre içinde almadığım hizmetin bedelini ödemek zorunda kaldım.

Mustafa 124 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön