24 Ocak 2014 #2254381

TTNET Adını Kullanarak Rahatsız Ediyorlar!

Kendilerini TTNET olarak tanıtan bu numaradan sürekli olarak evim aranmakta ve rahatsızlık verilmektedir.Konuyu TTNET'e bildirdiğimde numaranın kendileri ile alakalı olmadığını ve şikayet edebileceğimi belirttiler. Bu numara her kime aitse gelen aramaların sonlandırılmasını istemekteyim

Tuğrul 96 Okunma

Cevaplar

  • Tuğrul'un Teşekkür Mesajı29 Ocak 2014

    İlgi için teşekkür ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön