05 Eylül 2013 #1994578

TTNET Adıma Yapılan Taahhütlü İşlem!

Evime 2 sene kadar önce bağlattırdığım ve 2 senedir kullanmış bulunduğum 1838245376 aboneliği kullanılarak bilgim ve imzam dışında olmak koşuluyla , Başka bir kişinin kredi kartı kullanılarak benim TTNET abonelik numaram üzerinden taahhütlü satış yapılmıştır .24 ay için 2 adet Motorola zoom alınmış ve benim haberim ve imza onayım olmadan alınmıştır. Bu zorunlu taahhüt yüzünden 2 sene boyunca başka bir abonelik değişiklikleri şansım kilitlendi,mağdurum.


Bu satış esnasında kullanılan kredi kartı, imza ve bayilik kodunun araştırılmasını talep ediyorum, gerekirse tazminat dahi talep etmek istiyorum. Durumun BTK ,Türk Telekom ve hatta Tüketici hakları tarafından incelenmesini rica ederim.

Mehmet 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön