25 Şubat 2013

Ttnet Adıma Haberim Olmadan Aynı Adrese 2. Bir Abonelik Düzenlenmiş!

Limitsiz paketten 14 ocakta yalın internete geçtim. 15 şubatta tarafıma 2. bir fatura gönderilmiş.Müşteri hizmetlerini aradığım zaman hizmet aldığım adrese haberim olmadan 2 . bir yalın internet paketi açılmış 15 şubatta. Sinirden çılgına döndüm. Haberimiz olmadan isteseler 10 tane abonelik bağlayacaklar. Umurumda değil faturaları ödemeyeceğim faiz binsin seneler sonra mahkemede görüşürüz..

Mehmet 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön