18 Mart 2013 #1690231

Ttnet Adil Kullanma Kotasından Memnun Değilim!

Ağustostan beri Ttnet 20mbps fibernet kullanıcısıyım. Her ayın ilk 10 gününden sonra adil kullanım koşulu nedeniyle hızım düşüyor nasıl bir hizmettir bu! Alırken bana bu konuda uyarı yapsalardı her ay 75 TL para ödemek yerine başka sağlayıcıyla irtibata geçerdim. İmzaladığım taahhüt sözleşmesinin e-mail adresime gönderilmesini ve bu 50gb kotanın artırılmasını istiyorum. HD çağındayız en basitinden youtube'da 1080p video izleyerek bile bu kotayı çok rahat doldurabiliriz. Böyle devam edecekse bırakırım kafam rahat olur. En pahalı internetten biri ülkemizde en az kullanışlıda bizde. Ben bu paketi limitsiz diye aldım.

Cenk 22 Okunma

Cevaplar

  • Cenk20 Mart 2013

    Ben diyorum sözleşmemin örneğini istiyorum bana adil kullanım koşulları bağlatırken bildirilmedi onlar atıyor 50gb de adil kullanım koşulu var yok 8mbps bağlantılarda şöle böle ben 20mbps kullanıyorum tam gaz devam etse 3 günde bitiyor o 50gb adil kullanım koşulu. Ben sözleşmemin örneğini ve adil kullanım koşulunun kalkmasını yada makul bir seviyeye çıkmasını istiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön